Hakkımda

Hakkımda2019-05-07T22:24:45+03:00

Dr Abdurrahman Aksoy

30 yıllık tıp deneyimimden sonra akupunktur ile modern tıp bilgilerini birleştirdim. 

Geleceğin tlbbı olarak nitelenen “Holistik Tıp” veya “Bütünsel Tıp” yaklaşımının temsilcisi olarak 2010 yılından bu yana çalışmalarımı sürdürüyorum.

2010 yılında Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi nde Akupunktur kursunu bitirdim. Önce Tıp Merkezi içerisinde Akupunktur Ünitesini kurdum,2014 yılından bu güne Akupunktur Muayenehanesinde tedavilere devam ediyorum.

2017 yılında Türkiye ye ilk kez gelen Dr. Raphael Nogier den 1.modül aurikulotıbbı, 2. modül aurikuloterapi ,2018 yılında da Dr. Michel Marignan dan postüroloji ve aurikuloterapi eğitimleri aldım. Her yıl eğitim,kongre ve seminerleri yakından takip ediyorum.

Ayrıca Ankara Akupunktur ve Tamamlayıcı Tıp Derneğinin ve Fransız kulak tedavisi AURİDER in üyesiyim.

Sizlerin kilo ve metabolizma bozuklukları, bel ve boyun ağrıları,çocukların dikkat dağınıklıkları ve sınav stresi,konsantrasyon bozuklukları, hafif depresyon ve anksiyete bozuklukları,enerji düşüklüğü,libido bozukluğu,uyku bozuklukları gibi sorunlarınızın akupunkturla çözülmesine yardımcı olmaktan mutluluk duyacağım.

SON YAZILARIM

Sirke Yapımı

En doğal prebiyotik olan sirkenin yapımı çok kolay. Hava sıcaklığının 25-30 derece olduğu günler sirke yapmak için en uygun zaman.